Kamil Bayrak – Bir Parçan Bende Kalsın Bu Akşam

..bir parçan bende kalsın bu akşam, bir tel saçın ya da bir koku, işlemiş içime senle geçen günlerde, seninle olmak tutkusu..

..bir parçan bende kalsın bu akşam, özlemini çektiğim saatler hatırına, seni arar gözlerim uçsuz bucaksız denizlerde, ki bedenim sağ kalabilsin yarına..

..bir parçan bende kalsın bu akşam, bir bakış ya da bir gülüşün, hatırası durur hâlâ zihnimde, seninle geçen o günün..

..bir parçan bende kalsın bu akşam, bir an ya da dakika değil, seni görmeye doyulmaz bu gözlerle, sen uzakken bedenim sersefil..

..bir parçan bende kalsın bu akşam, bir parça mendil ya da ellerin, ağlar gözlerim gecelerce, yetim bırakırsa beni kalbin..

..bir parçan bende kalsın bu akşam, bir resmin ya da hayalin, bulmak istiyorum seni her an her yerde, alnına yazsın beni kader kalemin..

..bir parçan bende kalsın bu akşam, gideceği gününü bana sor, buluşmak olsun dünyada değil sadece, sensin benim vatanım kalbin bunu biliyor..

..bir parçan bende kalsın bu akşam, hatıraların ya da bir günahın, tutsağı da olurum şeytanın cehennemde, yeter ki bana açık bir kapın kalsın..

..bir parçan bende kalsın bu akşam, eski bir şarkın ya da oyunun, istersen hep çocuk kalırım hevesle, birazcık uzayacaksa benimle yolculuğun..

..bir parçan bende kalsın bu akşam, bir ses ya da bir nefes, kıymeti bilinmez başka ellerde, çekmek istiyorum içime belki de son bir kez..

..bir parçan bende kalsın bu akşam, bir fısıltı ya da koca bir ateş, doğar sanma başka şehirde, gözlerimden sana bakan güneş..

..bir parçan bende kalsın bu akşam, istersen hep kal bir tanem ol ya da aşkım, sürebilir bu hayat sevgiyle senelerce, seninle daha bir mesut olur hayatım..

(16.07.2012 / 01.37)

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s